לקבוצות

חוויה מוטורית לקבוצות – בואו לגלות את קסם המדבר!

 

חברת חוויה מוטורית מארחת בשבילי המדבר קבוצות לימי כיף וגיבוש ייחודיים ומרתקים בכל ימות השבוע ובכל שעה. אנחנו מתכננים והוגים עבור כל קבוצה מסלולי טיול על גבי רכבי התומקארים, לצד שפע של פעילויות חווייתיות בשטח. אל כל אלו אנחנו יוצקים תוכן מגבש, מחבר ובעיקר...מהנה, שכל קבוצה יכולה להפוך לחוויה מיוחדת במינה.

מסלולי הנסיעה הקבועים שלנו, שעוברים בין המדרונות, הודאיות והגבעות של הערבה והמדבר, מפגישים את המשתתפים עם פלאי הנוף ועם עוצמות הטבע. משתתפי הקבוצה נהנים מנהיגת שטח קלילה וסוחפת, ללא צורך בידע מוקדם ועל רכבי שטח בטוחים ומטופלים.

ממתחם "חוויה מוטורית" בעין יהב אנחנו יוצאים עם חברי הקבוצה אל עבר המדבר ומפתיעים במגוון רחב של אטרקציות נלוות ופעילויות נוספות. מטיולי שקיעה דרך סדנאות גיבוש בשטח, ארוחות או עצירה קבוצתית לקפה ועד לביקור באחת האטרקציות הנוספות שמוצעות באיזור, איתן אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא. 

 

הפרטים הקטנים שהופכים יום כיף קבוצתי למושלם

 

ב"חוויה מוטורית" למדנו להפוך את חוויית השטח המדברית לטיול בוטיק מושקע ואינדיבידואלי, כך שכל קבוצה יכולה להנות מהתאמה אישית לצרכיה, צרכי המשתתפים, גיל המשתתפים, משך הפעילות הרצוי ותוספות מיוחדות שמתווספות לחוויה.

הצוות המקצועי והמנוסה מגבש עבור הקבוצות מגוון רחב של מסלולי טיולים בשטח, ברמות שונות ובשילוב של עצירות בפינות קסם שונות, הדרכה מקצועית ושפע של פעילויות. אלו הפרטים הקטנים שהופכים יום כיף קבוצתי למושלם: אירוח, הדרכה, פעילויות מרתקות וכמובן – נהיגה אתגרית אך נוחה באחד האזורים היפים ביותר בישראל. 

 

שינוי של אווירה עם הרפתקה בערבה

 

קבוצות שמחפשות הזדמנות לצאת, להתרענן ולהתחבר יכולות להנות מהרפתקה שכולה שינוי של אווירה. זה הזמן להחליף את אווירת המשרד באוויר צח של מדבר ולהנות מחוויה שונה לגמרי, כזו ששוברת את השגרה ומחברת בין אנשים.

אנחנו כאן כדי לבנות עבורכם יום כיף חווייתי, מעשיר ומרתק במקום שאי אפשר להתעלם מיופיו.

כל הפעילויות הקבוצתיות של "חוויה מוטורית" נערכות בתיאום מראש ויוצאות ממתחם החברה בעין יהב.